Kaski
KASK LAZER COMPACT DLX MATTE WHITE
LAZER

 • sztuk:

  cena: 199.00 pln

  stara cena: 229.00 pln

Id produktu: 2350

KASK LAZER COMPACT DLX MATTE WHITE

Compact DLX to kask, który został zaprojektowany i stworzony przez belgijskiego producenta, firmę Lazer. To idealna propozycja dla osób poszukujących klasycznych rozwiązań w dobrej cenie. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że marka stworzyła model zawierający wszelkie niezbędne elementy, które zapewnią zarówno wygodę, jak i bezpieczeństwo podczas jazdy w wymagającym terenie.

Do budowy kasku wykorzystano technologię In-mold, która dzięki połączeniu zewnętrznej warstwy kasku z wewnętrzną, zapewnia przede wszystkim wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uderzenia. Model Compact DLX ma 21 otworów wentylacyjnych, które zostały rozmieszczone w strategicznych miejscach, dla jak najlepszego komfortu nawet podczas długich wypraw w upalne dni.

System Turnfit TS+ zagwarantuje łatwe i precyzyjne dopasowanie kasku do głowy, dzięki czemu rowerzysta ma zapewnioną wygodę nawet podczas dalekich tras. Dodatkowe bezpieczeństwo po zmroku zapewni wbudowane tylne oświetlenie LED. Z kolei zintegrowana siatka umieszczona we wnętrzu skorupy ochroni przed owadami.

Regulowany kosz umożliwia przesuwanie tylnej części systemu mocowania w górę i w dół, aby dostosować rozmiar kasku w płaszczyźnie pionowej zgodnie z preferencjami rowerzysty i uzyskać komfortowe dopasowanie.

Uniwersalny rozmiar dla każdego. Skorupę kasku i system dopasowania zaprojektowano tak, aby kask można było dopasować do różnych rozmiarów i kształtów głowy.

Zamontowanie tylnej lampki LED w najwyższym punkcie sylwetki rowerzysty znacznie poprawia widoczność z tyłu w warunkach słabego oświetlenia. Ten model kasku jest wyposażony w tylną lampkę LED.

Siatka w przednich otworach wentylacyjnych zapobiega przedostawaniu się do wnętrza kasku żądlących owadów i innych irytujących stworzeń rozpraszających rowerzystę.

 • Marka: LAZER
 • Przeznaczenie: rekreacja i miasto
 • System dopasowania: Turnfit® Plus system
 • Rozmiar: Uni-size (54-61cm)
 • Masa: 320g
 • Liczba otworów wentylacyjnych: 21 
 • LED: Included TS+ LED

Rozmiar: 

UNISIZE - 54-61cm

 

Zapytaj o ten produkt

Może Cię zainteresować

KASK LAZER COMPACT DLX BLACK / BLUE

199.00 pln
stara cena: 229.00 pln

KASK LAZER COMPACT DLX BLACK / RED

199.00 pln
stara cena: 229.00 pln

KASK LAZER COMPACT DLX FLASH YELLOW

199.00 pln
stara cena: 229.00 pln

KASK LAZER COMPACT DLX MATTE BLACK

199.00 pln
stara cena: 229.00 pln

KASK LAZER COMPACT DLX MATTE DARK BLUE

199.00 pln
stara cena: 229.00 pln