Koła
KOŁA HYDROGEN PRO 100MM XX-FIRM
HYDROGEN

  • sztuk:

    cena: 809.00 pln

Id produktu: 2486

KOŁA HYDROGEN PRO 100MM XX-FIRM

Koła Hydrogen Pro są wykonane w USA z najwyższej jakości materiałów, standardów i dbałości o szczegóły, aby być używane podczas wszystkich warunków wyścigowych i łyżwy rekreacyjnych dla spójnego, najwyższej klasy wydajności na drodze, torze, na długich dystansach i sprintach. zapewnia dodatkową prędkość wymaganą w zawodach. doskonałe osiągi, doskonała kontrola w zakrętach, wielka prędkość na wszystkich torach. Zawierają wielowarstwową technologię, Mtech®, która składa się z dwóch warstw uretanu, aby zapewnić ostateczny ślad (dla przyczepności), odbicie (prędkość / zwrot energii). To połączenie z rdzeniem sprawia, że jest to najbardziej responsywne kółko jakie możesz założyć na swoje rolki. Koła Hydrogen Pro 100mm XX-Firm doskonale sprawdzają się w sprintach i wyścigach na torze, zapewniając optymalną wydajność, dobrze radzą sobie w każdych warunkach. Wykonane w USA z ekskluzywną formułą uretanu dual-pour, pierścień zewnętrzny zmniejsza zużycie, podczas gdy pierścień wewnętrzny poprawia mechaniczną przyczepność. XX-Firm zapewniają najwyższą trwałość, bardzo dobrą przyczepność na gładszych nawierzchniach, wysoki poziom stabilności i optymalną prędkość w linii prostej.
 

CECHY:
- ELITE PERFORMANCE - koła Hydrogen Pro 100mm zapewniają zaawansowaną prędkość przy doskonałym zużyciu i wydajności. Kółka XX-FIRM mogą być używane w każdych warunkach i zapewniają największą rolkę spośród wszystkich twardości
- EXCLUSIVE DUAL POUR FORMULA with M-TECH® - Wewnętrzny pierścień jest bardziej miękki dla flexu, zewnętrzny twardszy dla prędkości.
- 9-SPOKED TURBINE CORE pomaga utrzymać prędkość na prostej linii z absorpcją drgań i kontrolą, aby być najlepszym kołem do maratonu
- MAKSYMALNY GRIP I ZUŻYCIE - opatentowana formuła uretanowa i konstrukcja pierścienia wewnętrznego zapewniają dodatkowe odbicie oszczędzające energię i długotrwałą wydajność.
- MADE IN THE USA - (8) kół w zestawie, łożyska i dystanse nie są dołączone

 

Zapytaj o ten produkt