Koła
KOŁA HYDROGEN PRO 110MM FIRM
HYDROGEN

  • sztuk:

    cena: 809.00 pln

Id produktu: 2489

KOŁA HYDROGEN PRO 110MM FIRM

Koła Hydrogen Pro zostały wyprodukowane w USA z najwyższej jakości materiałów, standardów i dbałości o szczegóły, aby mogły być używane we wszystkich warunkach wyścigowych i łyżwach rekreacyjnych dla spójnych, najwyższej klasy osiągów na szosie, torze, na długich dystansach i w sprintach. zapewniają dodatkową prędkość wymaganą w zawodach lekkoatletycznych. doskonałe, spójne osiągi, doskonała kontrola w zakrętach, duża prędkość we wszystkich zawodach torowych/szybkościowych. Zastosowano w nich wielowarstwową technologię Mtech®, która składa się z dwóch warstw uretanu, aby zapewnić najlepszą przyczepność, odbicie (prędkość/zwrot energii), toczenie i zużycie. To połączenie z rdzeniem sprawia, że jest to najbardziej responsywne kółko jakie możesz założyć na swoje rolki. Koła Hydrogen Pro 110mm Firm wyróżniają się w sprintach i wyścigach torowych, zapewniając optymalną wydajność, sprawdzają się w każdych warunkach. Wykonane w USA z ekskluzywną formułą podwójnego uretanu, pierścień zewnętrzny zmniejszy zużycie, podczas gdy pierścień wewnętrzny poprawia przyczepność mechaniczną. Twarde koła zazwyczaj zapewniają stałą prędkość w sprintach, dobrze sprawdzają się na mniej przyczepnych nawierzchniach, mają wysoki poziom odbicia i naprawdę pomagają pokonywać ciasne zakręty.

CECHY:


- ELITE PERFORMANCE - koła Hydrogen Pro 110mm zapewniają zaawansowaną prędkość z doskonałym zużyciem i wydajnością. Koła FIRM można jeździć w każdych warunkach, ale zazwyczaj najlepiej sprawdzają się na powierzchni/warunkach wyścigowych, które są śliskie lub szorstkie.
- EKSKLUZYWNA FORMUŁA DUAL POUR z M-TECH® - wewnętrzny pierścień jest bardziej miękki dla flexu, zewnętrzny jest twardszy dla prędkości.
- 9-SPOKED TURBINE CORE pomaga utrzymać prędkość na prostej linii z absorpcją drgań i kontrolą, aby być najlepszym kołem do maratonu
- MAKSYMALNY GRIP  - opatentowana formuła uretanowa i konstrukcja pierścienia wewnętrznego zapewniają dodatkowe odbicie oszczędzające energię i długotrwałą wydajność.
- MADE IN THE USA - 8 kół w zestawie, łożyska i dystanse nie są dołączone

 

 

Zapytaj o ten produkt