Łożyska,tuleje,śruby
ŁOŻYSKA TWINCAM ILQ 7 CLASSIC PLUS x16SZT.
ROLLERBLADE

  • sztuk:

    cena: 150.00 pln

    stara cena: 179.00 pln

Id produktu: 2448

ŁOŻYSKA TWINCAM ILQ 7 CLASSIC PLUS ZESTAW 16 SZTUK

Komplet wysokiej jakości łożysk  Twincam ILQ-7 Plus 16szt. zostały wyprodukowane z zastosowaniem japońskiego smaru Kyodo. Dzięki temu doskonale niweluje opory toczenia. Z łożyskami Twincam ILQ-7 Plus Twoje rolki wejdą na nowy level prędkości.

Producent: Twincam

Standard 608

Wymiary:

  • śr. zewnętrzna -22 mm 
  • śr. wewnętrzna -8 mm
  • szerokość -7 mm

Jakość gwarantuje wysokie parametry dla wymagających

Połączenie precyzji łożysk z ich trwałością i stabilnością

Jednostronna osłona metalowa

Kulki: 7 w konstrukcji TK Gel

Nylonowe uszczelki

Standardowe wymiary do kółek w rolkach ,wrotkach, deskorolkach.

Łożyska kulkowe zwykłe

Łożyska kulkowe zwykłe jednorzędowe przejmują siły promieniowe i osiowe, mogą być również stosowane przy dużych prędkościach obrotowych. Łożyska te uszczelnione nie wymagają dozoru i umożliwiają proste rozwiązania konstrukcyjne. Wychylenia kątowe łożysk kulkowych są nieznaczne.

Uniwersalny charakter zwykłych łożysk kulkowych, na co również wpływa osiągana przez nie największa wartość prędkości obrotowej oraz jedna najmniejszych wartości momentu tarcia umożliwia ich produkcję w wielu odmianach konstrukcyjnych.
Łożyska odmiany ZZ z dwiema blaszkami ochronnymi oraz 2RS z dwiema uszczelkami gumowymi są napełniane smarem plastycznym. Łożyska z blaszkami nie są ani pyłoszczelne ani wodoszczelne i dlatego stosuje się je w warunkach niewielkiego zapylenia oraz suchego otoczenie, natomiast z uszczelkami gumowymi mogą pracować przy dużym zapyleniu i w wilgotnym otoczeniu. Obydwie odmiany uszczelnień przewidziane są do rozwiązań konstrukcyjnych, w których obraca się pierścień wewnętrzny. 

Cena dotyczy jednego kompletu łożysk (16szt.)

Zapytaj o ten produkt