ODZIEŻ
KOSZULKA TERMOAKTYWNA MĘSKA Z KRÓTKIM RĘKAWEM BRUBECK DRY SS13700 GRAFIT CZARNY
BRUBECK
SS13700

  • sztuk:

    cena: 115.99 pln

Id produktu: 3034

KOSZULKA TERMOAKTYWNA MĘSKA Z KRÓTKIM RĘKAWEM BRUBECK DRY SS13700 GRAFIT CZARNY 

Szukasz termoaktywnej koszulki z krótkim rękawem do sportów outdoorowych? Nie wiesz jaki T-shirt do ćwiczeń będzie najlepszy? Chcielibyśmy zaproponować Ci naszą koszulkę do ćwiczeń z krótkim rękawem z linii DRY, która zapewni Ci komfort i funkcjonalność jednocześnie.

Koszulka do ćwiczeń z krótkim rękawem DRY, dostosuje się do Twoich potrzeb.
W czym tkwi jej wyjątkowość? Tajemnica tkwi w jest konstrukcji i strukturze dzianiny. Dzięki dwuwarstwowej strukturze dzianiny, koszulka DRY dużo szybciej odprowadzi wilgoć na powierzchnię dzianiny. Jest to bardzo ważna cecha ponieważ nikt nie chce odczuwać dyskomfortu spowodowanego nadmiarem wilgoci. W naszym T-shircie DRY, przez cały trening możesz cieszyć się uczuciem suchej skóry. Bezszwowa konstrukcja minimalizuje ryzyko powstawania otarć czy urazów. Specjalne strefy RIB utrzymują koszulkę na swoim miejscu i gwarantują idealne przyleganie. W miejscach najbardziej narażonych na przegrzanie umieściliśmy specjalne strefy wentylacyjne, które pozwalają utrzymać temperaturę ciała na optymalnym poziomie, niezależnie od intensywności wykonywanych ćwiczeń. Elastyczna dzianina dopasuje się do kształtu sylwetki.

Koszulka z krótkim rękawem DRY stworzona by Cię wspierać.
Termoaktywna koszulka sportowa idealnie sprawdzi się do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu. Możesz ubrać ją do biegania, na rower czy trekking. Niezależnie od tego co będziesz robić koszulka DRY sprawi, że trening będzie jeszcze bardziej udany.

Specyfikacja: 

Gramatura: 170 g/m2

Skład: 62% poliamid, 38% poliester

 

Zapytaj o ten produkt