ROLKI
ROLKI FR SKATES FR1 80 DELUXE V3 INTUITION V2 SPECIAL CUSTOM
FR SKATES

1799.00 pln

Produkt chwilowo niedostępny

Id produktu: 2648

ROLKI FR SKATES FR1 80 DELUXE V3 INTUITION V2 SPECIAL CUSTOM

Przez wielu skaterów uważana za najlepszą rolkę freestyle na świecie. SEBA i FR SKATE to solidna, przemyślana i w pełni serwisowalna konstrukcja. W połączeniu z szerokim dostępem do części zamiennych sprawia, że coraz większa liczba rolkarzy przekonuje się do tych marek. Oprócz możliwości naprawy mamy również możliwość customizowania rolki. Wnętrze buta wykończone miękką gąbką z pamięcią kształtu, która układa się do stopy zapewniając wysoki komfort. Solidne klamry w połączeniu ze sznurówkami przechodzącymi przez liner zapewniają pewne trzymanie stopy co wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa osób użytkujących rolki.

Buty wewnętrzne - liner INTUITION SKATE V2 , Najwyższa klasa butów wewnętrznych. Buty dla osób, które chcą mieć jak największą wygodę, trzymanie, kontrolę podczas jazdy na rolkach. 

Intuition Skate Liner poprawia dopasowanie i maksymalizuje transfer energii w rolkach z wymiennymi wkładkami. Zaprojektowany tak, aby pasował najlepiej do modeli SEBA FR, co pozwala przy większości rolek  zredukować do mniejszej powłoki, aby uzyskać lepsze dopasowanie i lepszą kontrolę. Poniższa tabela rozmiarów pomoże Ci zdecydować, która kombinacja powłoki + linera będzie najlepiej działać na długość stopy.

Przeznaczenie: City Skating, Long Distance, FreeRide, Freestyle. 

Shell: FR Skates - FR1 

Liner: Intuition V2 

Frame: FR Deluxe V3 - 243mm FLAT. 

Wheels: Luminous Sunray 80MM 85A

Bearings: FR Twincam MW9 

Cena dotyczy jednej pary rolek. 

 

 

Zapytaj o ten produkt