ROLKI
ROLKI K2 CHARM X PRO - ROLKI JUNIORSKIE REGULOWANE
K2

329.00 pln

stara cena: 469.00 pln

Produkt chwilowo niedostępny

Id produktu: 923

ROLKI K2  CHARM X PRO 

Rolki Charm X Pro zostały zaprojektowane, by dzieciaki z łatwością i radością mogły oddać się frajdzie z jazdy na rolkach. Płoza Hi-Lo obniża środek ciężkości i gwarantuje stabilność, a system sznurowania speed lacing sprawi, że zakładanie i zdejmowanie rolek będzie jeszcze szybsze. 
  

But zewnętrzny:    Stability Plus
But wewnętrzny:    Orginal K2 Softboot
Zapięcie:    K2 Speed Lacing
Płoza:    Youth Hi-Lo
Kółka:    Rozmiar 29-34 - 70mm/80A
Pozostałe rozmiary 76mm/80A tył, 72mm/80A przód
Łożyska:    ABEC 3

 

Cechy:

Speed Lacing - zapnij swoje rolki jednym pociągnięciem. System szybkiego wiązania K2 ułatwia zakładanie i zdejmowanie rolek. Jedno pociągnięcie paska i można ruszać w drogę – to takie proste. 

Softboot - w 1994 roku marka K2 zrewolucjonizowała rynek, wprowadzając w świat rolkarstwa miękkiego buta. K2 Softboot to opatentowana technologia, czyniąca jazdę nie tylko dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale także czystą przyjemnością.

Stability Plus - ten typ cholewki ustanawia standardy dotyczące dopasowania, komfortu i bezpieczeństwa w kwestii cholewek rolkowych. Jest idealnym połączeniem wsparcia, eliminując jednocześnie zbędną, dodatkową wagę rolki.

Frame Youth Hi-Lo - Zaprojektowana by ułatwić utrzymanie równowagi - obniża środek ciężkości przez co zwiększa stabilność i wspomaga naukę jazdy. 

Łożysko ABEC 3 - ABEC to zbiór standardów tolerancji przy produkcji łożysk kulkowych, który gwarantuje, ze każde łożysko wyjeżdżające z fabryki, będzie miało odpowiednią dokładność wykonania. Standard ABEC 3 przeznaczony jest specjalnie do rolek dziecięcych. Cechuje je duża wytrzymałość i bezobsługowość.

Grupa Youth

Youth to seria rolek K2 zaprojektowana specjalnie dla dzieci i młodzieży. Specjalna konstrukcja umożliwia dopasowanie rolek do rosnącej stopy dziecka przez cały okres dojrzewania, dzięki czemu jeden egzemplarz wystarczy na wiele sezonów. Sposób regulacji jest łatwy oraz bezpieczny – dziecko samo sobie poradzi ze zmianą rozmiaru, zaś specjalne zabezpieczenia chronią przed samoistną zmianą rozmiaru rolek w trakcie jazdy. Rolki dziecięce posiadają też mniejsze kółka i wolniejsze łożyska - dla ich bezpieczeństwa. 

Tabela Rozmiarów: 

Zapytaj o ten produkt