ROLKI
ROLKI K2 MARLEE PRO - ROLKI JUNIORSKIE REGULOWANE
K2

449.00 pln

Produkt chwilowo niedostępny

Id produktu: 2297

Rolki K2 Marlee Pro - Rolki rozsuwane Juniorskie


Rolki K2 Marlee Pro 2021 są przeznaczone dla dzieci, które chcą zacząć przygodę z tym sportem. 
Cechują się niwelacją wstrząsów, kompozytową płozą zespoloną z butem, która dodaje stabilności, 
dzięki niskiej wysokości dziecka na podłożu. Rolka daje się regulować aż w pięciu pełnych rozmiarach, 
a więc dziecko może jej używać przez wiele sezonów. System szybkich sznurówek pozwala łatwo i szybko ściągać/zakładać rolkę.

Youth to seria rolek K2 zaprojektowana specjalnie dla dzieci i młodzieży . Specjalna konstrukcja umożliwia dopasowanie rolek do rosnącej stopy dziecka przez cały okres dojrzewania, dzięki czemu jeden egzemplarz wystarczy na wiele sezonów. Sposób regulacji jest łatwy oraz bezpieczny – dziecko samo sobie poradzi ze zmianą rozmiaru, zaś specjalne zabezpieczenia chronią przed samoistną zmianą rozmiaru rolek w trakcie jazdy. Rolki dziecięce posiadają też mniejsze kółka i wolniejsze łożyska - dla ich bezpieczeństwa.

;

Technologie Rolki K2 Marlee Pro 

:

Amerykańska marka która zadebiutowała w 1994 roku pokazując światu rolki, które wyznaczyły nowy trend w tej dyscyplinie sportu. Minęło już 25 lat, a rolki K2 nadal uznawane są za najlepsze na rynku wśród rolek do jazdy rekreacyjnej i fitnessowej. Za sukcesem marki stoi opatentowana technologia SoftBoot, która w połączeniu z wysokiej jakości materiałami pozwala na produkcję rolek o świetnych właściwościach jezdnych i wyjątkowym komforcie użytkowania nawet cały dzień !

5 Adjustable sizes
5 ROZMIARÓW DO WYBORU
Dzięki możliwości regulacji stopni rozmiaru rolek, dzieci mogą bawić się i uczyć dłużej niż jeden czy dwa sezony
K2 Linner
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
CUFF - STABILITY PLUS ten typ cholewki ustanawia standardy dotyczące dopasowania, komfortu i bezpieczeństwa w kwestii cholewek rolkowych. Jest idealnym połączeniem wsparcia, eliminując jednocześnie zbędną, dodatkową wagę rolki..
K2 Linner
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
The Original Softboot K2 zrewolucjonizował rynek rolek wprowadzając w 1994 rolki z miękkim butem SoftBoot Od tego momentu wszystkie firmy produkujące rolki zaczęły kopiować miękki but ale oryginalny Softboot jest tylko jeden! SoftBoot od K2 jest bardzo wygodny, oddychający i daje stopie dobre wsparcie podczas jazdy na rolkach. Wykonany jest z wysokiej jakości siatki Mesh oraz skóry syntetycznej. Rolki K2 bardzo dobrze stabilizują nogę w stawie skokowym przy jednoczesnym zapewnieniu elastyczności buta podczas zginania nogi. Może na zdjęciu nie widać wielkiej różnicy między tańszymi rolkami ale po założeniu na nogę wszystko staje się jasne.
System sznurowania k2
SYSTEM SZNUROWANIA
Speed Lacing - Umożliwia zapięcie rolki jednym pociągnięciem oraz ułatwia ich ubieranie oraz ściąganie. System działa bardzo szybko i jest bardzo prosty, opiera się na trzech czynnościach: jedno pociągnięcie sznurowadła, zrolowanie oraz schowanie sznurowadła. Modele rolek z technologią Speed Lacing są oznaczone jako "Pro".

k2 FBI Frames
SZYNA
F.B.I (Frame Base Integration) - tego typu kompozytowe płozy rekreacyjne absorbują więcej wstrząsów i wibracji niż jakakolwiek inna płoza K2. F.B.I zostały zaprojektowane dla początkujących rolkarzy i tych, którzy muszą jeździć po trudniejszej nawierzchn..
KÓŁKA
Rozmiar S (29-34) - 70mm/80A
pozostałe rozmiary - 72mm/80A
ŁOŻYSKA
Łożyska ABEC 3 - ABEC to zbiór standardów tolerancji przy produkcji łożysk kulkowych, który gwarantuje, ze każde łożysko wyjeżdżające z fabryki, będzie miało odpowiednią dokładność wykonania. Standard ABEC 3 przeznaczony jest specjalnie do rolek dziecięcych. Cechuje je duża wytrzymałość i bezobsługowość.

 

Tabela rozmiarów: 

Zapytaj o ten produkt