Rolki
ROLKI ROLLERBLADE MAXX ANTH/LIME - ROLKI JUNIORSKIE REGULOWANE
ROLLERBLADE

  • sztuk:

    cena: 459.00 pln

Id produktu: 1995

ROLKI ROLLERBLADE MAXX ANTH/LIME 2020 

Rollerblade tworzy najlepsze regulowane rolki dla dzieci.

Rolki MAXX są regulowane w 4 pełnych rozmiarach, aby mogły rosnąć wraz z dziecięcymi stopami i mają łatwy w użyciu system regulacji, który działa za naciśnięciem przycisku. Łatwe do odczytania znaczniki w obszarze palców sprawiają, że wyrównanie rolek do właściwego rozmiaru jest łatwe i niezawodne.

Struktura MAXX zapewnia lepsze wsparcie i poprawia stabilność, równowagę i kontrolę. Modele zostały przeprojektowane z siatką konstrukcyjną zapewniającą wygodę i oddychalność, a podwójna konfiguracja płóz umożliwia rolkarzom rozbudowę do konfiguracji 3WD poprzez zakup większych kół.

Wkładki Junior Fit sprawiają, że MAXX jest bardzo wygodna, a kombinacja kół / łożysk jest idealna dla dzieci, aby mogły zacząć od odpowiedniej prędkości.

Pozytywne pierwsze doświadczenia na rolkach zwiększą szanse, że dzieci będą nadal na nich jeździć, pozostając aktywne i poprawiając swoje zdolności, jednocześnie bawiąc się i tworząc aktywność na całe życie.

NAJLEPSZE ROLKI DLA DZIECI ​​MAXX to najlepsza rolka dla dzieci, które dopiero zaczynają i jest świetna dla dzieci, które mają starsze rolki i poszukują lepszej jakości produktu do aktualizacji.

REGULOWANE 4 ROZMIARY rolka Maxx jest elegancka i opływowa, aby prawidłowo ustawić dzieci w rolkach, dzięki czemu każdy krok jest zoptymalizowany do jazdy z odpowiednią równowagą, kontrolą i lepszym wsparciem.

KOMFORTOWA  z doskonałą wyściółką. Wkładka Junior Fit sprawia, że ​​rolki są tak wygodne, że ​​dzieci nie chcą ich zdejmować. Siatka tworzy dopasowanie do skarpety z dodatkową oddychalnością.

DURABLE INTEGRATED FRAME jest częścią skorupy, aby dzieci zbliżyły się do podłoża, aby uzyskać niższy środek ciężkości. Jest również wyposażony w system mocowania 3WD do rozbudowy do zestawu kół 3x80mm. 

ROLLERBLADE PERFORMANCE WHEELS Koła 72mm / 80A są połączone z łożyskami SG3.

 

Koła: Rollerblade 4x72 / 80A

Skorupa: 4 sizes expandable

Wkładka: Performance Junior Liner 

Rama: Monocoque composite (max 4X72mm lub 3X80MM)

Zapięcia: Cuff Buckle, 45° strap, laces

Łożyska: SG3 

Tabela rozmiarów:

Zapytaj o ten produkt