KASKI
KASK SMITH SIGNAL MIPS CINDER
SMITH

 • sztuk:

  cena: 299.00 pln

  stara cena: 339.00 pln

  Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 339.00 pln

Id produktu: 2447

KASK SMITH SIGNAL MIPS CINDER

Smith Signal MIPS CINDER to kask wysokiej klasy premium . Sprzęt wyróżnia się świetnym dopasowaniem do głowy, bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz wysokiej klasy wykończeniem. Niska waga kasku, system MIPS to cechy, które wyznaczają jakość.

Kask Smith Signal zapewnia wyjątkowe dopasowanie i podwyższoną ochronę w charakterystycznym dla Smitha stylu. Integrując sprawdzony system dopasowania VaporFit ™ Smitha z systemem wyściółki MIPS® – Signal zapewnia odpowiednie dopasowane dla każdego w czterech unikalnych rozmiarach skorupy. System wentylacji AirEvac ™ w kasku Signal oraz specjalnie zaprojektowany schowek na okulary zapewniają najwyższą integrację, jakiej oczekujesz od kasku Smitha.

Kask SMITH Signal MIPS został wyposażony w specjalną technologię, która jeszcze lepiej zapobiega wystąpieniu ewentualnych urazów podczas wypadku. Konstrukcja kasku została wzmocniona dodatkową wkładką wewnętrzną, która absorbuje silne wstrząsy i tym samym chroni nasz mózg przed urazami. 

Właściwości kasku Smith Signal:

 • Lekka konstrukcja in-mold
 • System MIPS dostępny we wszystkich kolorach
 • Regulowany system dopasowania VaporFit
 • 21 zoptymalizowanych otworów wentylacyjnych
 • Komfortowa podszewka
 • Niezwykle lekkie jednowarstwowe pasy
 • Wentylacja AirEvac
 • Najlepsza integracja okularów
 • WAGA (rozmiar M MIPS) 11 OZ / 300 gramów
 • CERTYFIKACJA: CPSC, CE EN 1078, AS / NZS2063

Doskonałe dopasowanie kasków Smith

Zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania i najwyższym komforcie, system VaporFit opiera się na sprawdzonym systemie regulacji pokrętła zintegrowanym z dopasowanym elastycznym dopasowaniem za pomocą zaprojektowanych kształtów. Każdy system VaporFit ma pełną regulację obrotową w zakresie 5 cm. Dodatkowo system można przesuwać w górę / w dół lub do przodu / do tyłu w punktach mocowania. Efektem końcowym jest większy komfort dzięki spersonalizowanemu, bezpiecznemu dopasowaniu.

MIPS

 • JAK TO DZIAŁA

System ochrony mózgu MIPS ® (BPS) został zaprojektowany w celu zwiększenia ochrony przed ruchem obrotowym przenoszonym do mózgu. Ruch obrotowy wpływa na mózg i zwiększa ryzyko drobnych i ciężkich urazów. Po zaimplementowaniu w kasku MIPS ® BPS może zredukować ruch obrotowy poprzez przekierowanie energii i sił.

Rdzeń MIPS ® BPS to warstwa o niskim współczynniku tarcia, która umożliwia ruch głowy o 10-15 mm względem kasku we wszystkich kierunkach, zmniejszając ruch obrotowy. MIPS ® BPS sprawia, że ​​Twój kask jest bezpieczniejszy i zapewnia dodatkową ochronę.

 • NAPIĘCIE W MÓZGU

Ruch obrotowy spowodowany uderzeniem pod kątem może powodować obciążenie mózgu, które może prowadzić do rozdarcia tkanki mózgowej. Ilustracja opiera się na danych zebranych za pomocą czujników umieszczonych w głowach manekinów do testów zderzeniowych. Głowa manekina w kasku została poddana uderzeniu pod kątem na stanowisku testowym w laboratorium MIPS ® w Szwecji.

Ilustracja przedstawia obciążenie mózgu spowodowane uderzeniem pod kątem, gdy głowa manekina nosi ten sam kask – z MIPS ® BPS i bez .

 • TESTOWANIE W OPARCIU O RZECZYWISTOŚĆ

Statystyki pokazują, że wiele urazów mózgu występuje z powodu ukośnych uderzeń w głowę. Jednak w standardowych testach kask jest upuszczany pionowo na płaską powierzchnię, co nie powoduje uderzenia pod kątem. Wyniki te są pomocne w pomiarze precyzyjnych uderzeń pionowych, ale gorsze w przypadku pomiaru bardziej realistycznego scenariusza uderzenia pod kątem.

Stanowisko testowe MIPS ® zostało opracowane do testowania uderzeń pod kątem, aby symulować upadek podczas wypadku.

Zapytaj o ten produkt

Może Cię zainteresować

KASK SMITH SIGNAL MIPS BLACK

299.00 pln
stara cena: 339.00 pln

KASK SMITH SIGNAL MIPS CLOUDGREY

299.00 pln
stara cena: 339.00 pln

KASK SMITH SIGNAL MIPS FRENCH NAVY

299.00 pln
stara cena: 339.00 pln

KASK SMITH SIGNAL MIPS NEON YELLOW

299.00 pln
stara cena: 339.00 pln

KASK SMITH SIGNAL MIPS POOL

299.00 pln
stara cena: 339.00 pln

KASK SMITH SIGNAL MIPS RISE

299.00 pln
stara cena: 339.00 pln

KASK SMITH SIGNAL MIPS WHITE

299.00 pln
stara cena: 339.00 pln