Kaski
KASK LAZER COMPACT DLX BLACK / BLUE
LAZER

  • sztuk:

    cena: 229.00 pln

Id produktu: 2345

KASK LAZER COMPACT DLX BLACK / BLUE

Compact DLX to kask, który został zaprojektowany i stworzony przez belgijskiego producenta, firmę Lazer. To idealna propozycja dla osób poszukujących klasycznych rozwiązań w dobrej cenie. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że marka stworzyła model zawierający wszelkie niezbędne elementy, które zapewnią zarówno wygodę, jak i bezpieczeństwo podczas jazdy w wymagającym terenie.

Do budowy kasku wykorzystano technologię In-mold, która dzięki połączeniu zewnętrznej warstwy kasku z wewnętrzną, zapewnia przede wszystkim wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uderzenia. Model Compact DLX ma 21 otworów wentylacyjnych, które zostały rozmieszczone w strategicznych miejscach, dla jak najlepszego komfortu nawet podczas długich wypraw w upalne dni.

System Turnfit TS+ zagwarantuje łatwe i precyzyjne dopasowanie kasku do głowy, dzięki czemu rowerzysta ma zapewnioną wygodę nawet podczas dalekich tras. Dodatkowe bezpieczeństwo po zmroku zapewni wbudowane tylne oświetlenie LED. Z kolei zintegrowana siatka umieszczona we wnętrzu skorupy ochroni przed owadami.

Regulowany kosz umożliwia przesuwanie tylnej części systemu mocowania w górę i w dół, aby dostosować rozmiar kasku w płaszczyźnie pionowej zgodnie z preferencjami rowerzysty i uzyskać komfortowe dopasowanie.

Uniwersalny rozmiar dla każdego. Skorupę kasku i system dopasowania zaprojektowano tak, aby kask można było dopasować do różnych rozmiarów i kształtów głowy.

Zamontowanie tylnej lampki LED w najwyższym punkcie sylwetki rowerzysty znacznie poprawia widoczność z tyłu w warunkach słabego oświetlenia. Ten model kasku jest wyposażony w tylną lampkę LED.

Siatka w przednich otworach wentylacyjnych zapobiega przedostawaniu się do wnętrza kasku żądlących owadów i innych irytujących stworzeń rozpraszających rowerzystę.

  • Marka: LAZER
  • Przeznaczenie: rekreacja i miasto
  • System dopasowania: Turnfit® Plus system
  • Rozmiar: Uni-size (54-61cm)
  • Masa: 320g
  • Liczba otworów wentylacyjnych: 21 
  • LED: Included TS+ LED

 

Zapytaj o ten produkt

Może Cię zainteresować

KASK LAZER COMPACT DLX BLACK / RED

229.00 pln

KASK LAZER COMPACT DLX FLASH YELLOW

229.00 pln

KASK LAZER COMPACT DLX MATTE BLACK

229.00 pln

KASK LAZER COMPACT DLX MATTE DARK BLUE

229.00 pln

KASK LAZER COMPACT DLX MATTE WHITE

229.00 pln