ROLKI
ROLKI FITNESS K2 ASCENT ALU
K2

  • sztuk:

    cena: 449.00 pln

    stara cena: 699.00 pln

Id produktu: 897

ROLKI FITNESS K2 ASCENT ALU 

Rolki Ascent Alu gwarantują komfort oraz dynamikę jazdy dzięki aluminiowej płozie doskonale przekazującej energię. Znakomicie nadają się do szlifowania umiejętności oraz regularnej jazdy w celu poprawienia formy fizycznej.

But zewnętrzny:Stability Plus - doskonałe dopasowanie, komfort i bezpieczeństwo

Zapięcie:Klamra na górnym pasku, pasek na rzep pod kątem 45º, tradycyjne sznurowanie

Płoza:Odlewane aluminium

Kółka:80mm / 80A

Łożyska:ABEC-5

Cechy:

  • Aluminiowa szyna: Odlewane z aluminium szyny rolkowe są znane z doskonałego przenoszenia energii na kółka dzięki czemu można osiągnąć większą prędkość jazdy. Dodatkowo zapewnia lepszą stabilność, gwarantuje większy poziom bezpieczeństwa oraz trwałość w porównaniu do szyn wykonanych z tworzyw sztucznych.
  • Wiązanie: Dzięki zastosowaniu klamry zatrzaskowej, paska z rzepem (strapu) oraz tradycyjnego sznurowania. Rozwiązanie to umożliwia indywidualne dopasowanie rolek do stopy tak aby, pięta śródstopie i palce były jednocześnie doskonale ustabilizowane, a przy tym nie odczuwały zmęczenia spowodowanego uciskiem.
  • Original K2 Softboot: Najlepsze dopasowanie do rynku! Często producenci rolek próbują kopiować to rozwiązanie, ale nigdy jeszcze nie udało się im oddać jakości opatentowanej w Softboot marki K2: Mimo iż wymyślony w 1994 nadal ten but wewnętrzny wyznacza granice innowacji.
  • Łożyska ABEC 5: To prawda! Nie jest to najwyższy model łożysk dostępny na rynku. Ustępuje ono niewiele pod względem szybkości przed ABEC 7. Jednakże inżynierowie K2 celowo zastosowali te łożyska w modelu Ascent Alu gdyż odznacza się ono trwałością, której potrzeba w rolkach przeznaczonych dla początkujących oraz średniozaawansowanych użytkoników, którym zdażają się niedociągniecia w technice jazdy. Dzięki temu łożyska dłużej zachowują użyteczność a Ty dłużej cieszysz się z jazdy.


Tabela Rozmiarów: 

Zapytaj o ten produkt