OCHRANIACZE
OCHRANIACZE ENNUI BLVD PROTECTIVE SHORTS
ENNUI
920080

  • sztuk:

    cena: 329.99 pln

Id produktu: 4034

OCHRANIACZE ENNUI BLVD PROTECTIVE SHORTS

Spodenki ochronne ENNUI BLVD - najlepsze spodenki ochronne do sportów ekstremalnych. Wyściółka z pianki EVA o podwójnej gęstości, rozciągliwy materiał siatkowy, trwałe plastikowe nakładki.

Chroń swoje ciało, gdy idziesz na całość, dzięki spodenkom ochronnym BLVD firmy ENNUI. Wykonane wyłącznie z najlepszych materiałów, te doskonałe spodenki ochronne zapewniają kompleksową ochronę kości ogonowej, ud, tylnej części nóg, a zwłaszcza bioder - wszystkich tych miejsc, które są narażone na większość urazów w sportach ekstremalnych - niezależnie od tego, czy jesteś w skateparku, na torze roller derby, na longboardzie, na torze BMX, czy na snowboardzie.

Spodenki ochronne ENNUI BLVD, zaprojektowane z myślą o wyjątkowej ochronie, wygodzie i komforcie, mają całkowicie wyjmowaną wyściółkę, dzięki czemu można je dostosować do własnych potrzeb, usuwając lub dodając wyściółkę w zależności od potrzeb.

Oczywiście ochrona jest najwyższym priorytetem, a spodenki ochronne ENNUI BLVD z pewnością ją zapewniają, dzięki dwuwarstwowej wyściółce wykonanej z wysokiej jakości materiału EVA o różnej gęstości. 

Pianka EVA po wewnętrznej stronie składa się z bardziej miękkiego materiału przylegającego do nogi dla maksymalnego komfortu i twardszej warstwy zewnętrznej, aby zmniejszyć siłę uderzenia podczas upadku. Boki wyściółki są spłaszczone, aby ograniczyć objętość i zapewnić dobry zakres ruchów.

Spodenki ochronne BLVD posiadają również rozciągliwy materiał siatkowy, który idealnie dopasowuje się do ciała, nie powodując przegrzania.

Spodenki mają zdejmowane plastikowe nakładki na biodra i kość ogonową. Nakładki te rozkładają skutki upadku na większy obszar, zapewniając jeszcze lepszą ochronę.

Spodenki przeszły wszystkie testy jakości i bezpieczeństwa i posiadają certyfikat CE, a także zostały przetestowane w warunkach poniżej -20°C, co czyni je idealnymi do uprawiania sportów zimowych.

Spodenki ochronne ENNUI BLVD są zalecane do jazdy na rolkach, deskorolce, BMX, MTB, hulajnodze, streetboardzie, longboardzie, rolkach, sportach śnieżnych i wodnych.

Sizes:

  • S/M,
  • L/XL

 

Zapytaj o ten produkt

Może Cię zainteresować

CZAPKA Z DASZKIEM ENNUI LOGO CAP BLACK

99.00 pln

OCHRANIACZE ENNUI ALLROUND WRISTGUARD NA NADGARSTKI

169.00 pln

OCHRANIACZE ENNUI CITY BRACE WRISTGUARD NA NADGARSTKI

219.00 pln

OCHRANIACZE ENNUI ELLE NEO FOOTIES W BLACK

55.00 pln
stara cena: 65.00 pln

OCHRANIACZE ENNUI PARK SHIN GUARD NA PISZCZELE

229.00 pln

OCHRANIACZE ENNUI SHOCK SLEEVE ELBOW GASKET NA ŁOKCIE

279.00 pln

OCHRANIACZE ENNUI SHOCK SLEEVE KNEE GASKET NA KOLANA

329.00 pln

OCHRANIACZE ENNUI SHOCK SLEEVE PRO ELBOW GASKET NA ŁOKCIE

329.00 pln

OCHRANIACZE ENNUI SHOCK SLEEVE PRO KNEE GASKET NA KOLANA

469.00 pln

OCHRANIACZE ENNUI ST ANKLE GUARD BLACK

119.99 pln

OCHRANIACZE ENNUI ST EVO WRISTGUARD NA NADGARSTKI

179.00 pln

OCHRANIACZE ENNUI ST WRIST BRACE URBAN GLOVE NA NADGARSTKI

175.00 pln
stara cena: 199.00 pln

OCHRANIACZE ENNUI ST WRISTGUARD NA NADGARSTKI

99.99 pln

OCHRANIACZE POWERSLIDE STANDARD PROTECTIVE SHORTS

229.99 pln